KURUMSAL


YILDIZ PLASTİK SANAYİ ve TİCARET

Yıldız Plastik 1984 yılında Cafer YILDIZ tarafından plastik ambalaj sektörüne yönelik polipropilen (jelatin) üretimi amacıyla kurulmuştur. Giderek büyüyen firmamız bu alanda  teknolojik gelişmeleri takip eden ve globalleşen dünyada kaliteli ürün anlayışı ile plastik ambalaj sektöründe çok kısa zamanda marka olma başarısı göstermiştir.

Yıldız Plastik ithalatını yaptığı; jelatinli kürdan, kağıtlı kürdan, tahta karıştırıcı, koli bantları, şeffaf servis eldiveni, pipetler, bambu çöp şiş, bambu Adana şiş, karton bardak, manav rulosu, kilitli torbalar ve muayene eldiveni ürünlerinde her ölçüdeki ihtiyacı karşılayabilmektedir.

Yıldız Plastik hızla değişen piyasa koşullarında kaliteli ürün ve hizmetlerin sürekli iyileştirilmesini sağlamak amacıyla kurallarını devamlı olarak gözden geçirmekte ve gerekli düzenlemeleri yapmaktadır.

Yıldız Plastik, ambalaj sektöründeki faaliyetlerinde kendi markası olan YILCA` yı oluşturarak  ürün çeşitlerini sürekli artırmaktadır.

  Yıldız Plastik gerek dünyada gerekse ülkemizde oluşan yeni yönetim anlayışını takip ederek bunun sentezini yaparak şirket yönetimini buna uyarlanayı hedefleyen firmamız kalite ve onun sürekliliği, uygun ticari koşullar ve hizmet üçlüsünün aynı anda gerçekleşmesi ile şirketin gelişme göstereceği inancındadır.      

Yıldız Plastik olarak hedefimiz;

Müşterilerimize daha iyi ve kaliteli ürün sunmak için müşterilerimize yönelik kurallarla yönetilen ve kendini işe adamış personelle yönlendiren mükemmel bir hizmet sunmak ve kendimize hedef olarak günümüzün değişen ticaret koşullarında kendisi ile hiç bir zaman yetinmeyip daima iyi ve daha kalitelisini sunmak için ilerlemeyi hedef ve ilke edinmiştir.

      Firmamız, en üst  seviyede müşteri memnuniyetinden, kaliteli ürün üretmek ve kaliteli hizmet sunmak için taviz vermeden müşterileirnden aldığı güç ile yoluna devam etmek için gayret etmektedir.
Yildiz Plastik
© 2014 Tüm Hakları Saklıdır.
Yildiz Plastik Linkedin
Yildiz Plastik Google+
Yildiz Plastik Twitter
Yildiz Plastik Facebook